Erkeklere Masaj

Mükemmel Bir Erkeklere Masaj Terapisinin Herkes Tarafından Anlaşılması Gereken Noktaları

Müşterilerinize masaj uygulamak için diğer masörlerden daha farklı olarak sıcak, rahatlatıcı ve eğlenceli bir atmosfer oluşturun. Oda sıcaklığı müşterinizin tenini çok soğuk tutmayacak oranda sıcak olmalıdır.

Eğer siz ve müşteriniz de arzu ederse arka fonda rahatlatıcı müzikler ya da su veye rüzga sesli bir parça da çalabilirsiniz.

Bu esnada Cep telefonlarınızın tamamen kapalı olmasına özen gösterin ve herhangi bir dikkat dağınıklığına meyil vermemek adına erkeklere masaj istanbul terapisi başlamadan önce bu konuyu müşterinize tekrar hatırlatın.

Masaj almadan önce az miktarda yemek tüketin. Yiyeceğiniz yüklü bir öğün daha sonrasında uygulama terapiniz süresince siz rahatsız edebilir. Bu nedenle, uygulama terapilerinden önce ufak bir salata yemeniz kafidir, aç kalmamanız önemlidir.

Kendi evinizde temizleme terapi masajını sırtınıza kendi kendinize yapmayı deneyin. Ellerinizi ve parmaklarınızı olabildiğince birbirinden ayırın. Omuzlardan başlayın ve ellerinizle sırtınıza doğru temizleme prosedürünü devam ettirin.

Parmaklarınız ile sırtınızın aşağı kısımlarına doğru bir yolculuğa çıkın. Bir eliniz yukarı doğru hareket ederken diğer eliniz aşağı doğru hareket etsin.

Masaj için en ideal süre kırk beş dakikadır. erkeklere özel masaj teknikleri seansının bunun üstünde bir süreyi geçmemesine dikkat edin. Biliyorsunuz ki, bu süre zarfında karşınızdaki bireyin vücudunuza ağırlığınızı da kullanarak bir güç uygulaması yapıyorsunuz.

Bu nedenle, gereğinden uzun süre yapılan uygulama terapileri müşterinin vücudunda oluşabilecek bir takım yaralanmalara neden olabilir. Masaj süresini uzatmaya karar verirken bu olasılığı da unutmamalısınız.

Her birey birbirinden farklıdır. Bu da her bireyin birbirinde farklı metotlarda uygulama terapileri uygulayacağını veya isteyeceğini gösterir. Bu nedenle uygulama sunduğunuz bireyin tepkilerini not edin ve hangi bölgelerin hangi tepkileri verdiğini anlamaya çalışın.

Bu sayede masaj terapini her bireye karşı değişkenlik gösterebilir

erkeklere en güzel masaj yapmak nasıldır?

masöz erkeklere masajMasaj esnasında sessizlik de masajın önemli bir parçasıdır. Eğer bir uygulama yaptığınız sessizlikten dolayı oldukça haz almış ise ve kendisini son derece rahat hissediyorsa, istediği son şey kendisini sizinle sohbet etmek zorunda hissetmesidir.

Arka fonda kuş cıvıldaması çalın. Hatta su sesi gibi doğa sesleri bile olabilir. Bunun dışındaki bütün faktörleri elinizden geldiğince sessiz tutmanız gerçekten de oldukça önemlidir.

Bebek bekleme sürecinde iseniz bu döneminde istanbul erkeklere uygun masaj terapisi gerçekten de harikalar yaratabilir. Ancak terapiye başlamadan önce dikkat edilmesi gerekli nokta hamileliğin ilk üç ayının dolmasını beklemektir.

Masaj seansında vücut tarafından dışarı atılacak olan toksinler anne karnındaki çocuğa zarar verebilir, veya gelişimini olumsuz yönde etkileyebilir. Hamilelik döneminizin ilk on altı haftasını geride bıraktıktan sonra, uygulama görmeye tamamen hazır olursunuz.

Genellikle sosyetenin tercih ettiği yüksek kalitedeki sağlık merkezlerinin en önemli özelliklerinden biri de uygulama sunuyor olmalarıdır.

İnsanların oldukça büyük bir çoğunluğu bu türdeki bir ek ödemeyi bir müsriflik olarak görüyor olsa bile, yılda birkaç kez bir spa gibi arınma ve sağlık merkezine gitmek, hemen hemen her insanın çoğunlukla ihtiyaç duyduğu kendisini yeniden canlandırma olanağına sahip olabileceği yerlerdir.

Bu tür bir oldukça lüks bir merkeze gittiğinizde uygulama almayı unutmayın ve ara ara başka faaliyetler göstererek buralarda geçireceğiniz günlerin hazzını maksimum seviyeye çıkarın.

Masaj süresince nefesinizi tutmamaya çalışın. Çekme masaj rahatlama terapileri çoğunlukla kramplar ve kas dokularındaki zedelenmeler için uygulanır. Eğer nefesinizi tutarsanız ağrıyan bölgeleriniz acısını serbest bırakamaz ve uygulama de işlevini tam anlamıyla göremez.

Eğer gerçekten de kendinizi gergin hissediyorsanız, erkeklere profesyonel masaj terapiniz süresince derin ve yavaş nefes alışverişleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Eğer kas dokularınızda ağrı, şişme ve düğümlenmelerden mustaripseniz, uygulama almayı göz önünde bulundurabilirsiniz. Bunu yanı sıra sinir hücrelerinizi de terapiye tabi tutabilirsiniz.

Bu uygulama kendine özgü bir yöntemdir ve sizin kas dokularınızda oluşan düğümlenmelere etki ederek sizi rahatlatabilir.

erkeklere için masaj salonu istanbul da sizi bekliyor

Masaj terapinize gelmeden önce asla ama asla sigara içmeyin. Sigara içmeniz sadece sağlığınızı tehdit etmekle kalmaz, aynı zamanda da masaj terapiniz için zararlıdır.

Çünkü sigara kullanırsanız kas dokularınız gerilecek ve kasılacaktır. Sigara kullandığınızda uygulama terapinizin en önemli iki elementi olan rahatlama ve gevşeme hazlarından yararlanamazsınız.

Bir erkeklere vip masaj salonları terapisi almak için veya birisine sunmak için bütün detayları bilmeniz gerekmektedir. Eğer bir bireye uygulama uygulamayı veya kendiniz uygulama görmeyi planlamazsanız, bu durumda karşınızdaki bireye, hatta kendinize bile zarar verebilirsiniz.

Masaj terapisine direk balıklama dalmak yerine, bu yazıda bulunan çok güzel ve faydalı bilgileri kılavuzunuz olarak kullanabilirsiniz.

Ne zaman kendinizi kötü hissetmeye başlarsanız, elinize bir krem kapın ve kendi kendinize biraz seans uygulamayı deneyin. Ellerinize seans uygulamanız oldukça etkili bir metottur.

Eller normal uygulama terapilerinde her zaman için unutulan bölgeler olarak kalmaktadır. Bu uygulama terapisini bir hafta boyunca uyguladıktan sonra, ellerinizde büyük bir rahatlama hissi yaşarsınız ve hatta parmaklarınızdaki eklemlerde oluşan kireçlenmeleri de azaltabilirsiniz.

Masaj terapisi uygulamadan önce erkeklere profesyonel masaj istanbul terapisi uygulayacağınız birey ile iletişim halinde olun. Masaj terapisinde sadece kendi bildiklerinizi uygulamak karşınızdaki birey için oldukça rahatsız edici olabilir.

Eğer uygulama terapinizde gerginlik kullanıyorsanız, bilmeniz gereken en önemli nokta, yanlış bir hareket yaptığınızda karşınızdaki bireyi sakatlama riski taşıyor olduğunuzdur.

Şimdiye kadar keşfedilmiş olan bütün uygulama terapi yöntemlerini denemekte isteksiz olmayın. Eğer uygulama uzmanınız sadece derin hücre seans uyguluyor ise, vücudunuzun başka bölgelerine başka metotlardaki uygulama terapilerini uygulamayı düşünebilirsiniz.

erkeklere uygun masaj nasıl yapılır video ile izleyin

erkeklere masajMasaj uzmanı terapi esnasında bütün vücudunuzu ele geçirebilme özgürlüğüne sahip olmalıdır. Bu olanağı ona sunmak için sizin çıplak olmaya hazır olmanız gerekmektedir.

Siz kendinizi hazır hissedip, soyunurken terapi uzmanı dışarıda bekleyebilir.

Arzu ettiğiniz takdirde iç çamaşırlarınızı çıkarmayabilirsiniz. Siz üstünüzü çıkarıp, erkeklere terapi masaj yapma video ile gösterilen tahtasına yattıktan ve hazır olduğunuzu belirttikten sonra terapi uzmanı odaya girebilir.

Bu yazıyı tekrardan gözden geçirmek büyük ihtimalle fazla vaktinizi almayacaktır. Gene de, uygulama ile ilgili can alıcı noktalar ve en önemli bilgiler de büyük ihtimalle sizin zihninize çoktan kazınmıştır.

Eğer uygulama sizin için gerçekten de bir tutku ise, uygulama üzerine çalışmalı ve okumalısınız. Gelecekte yakalayacağınız başarılar için bu kısa makaleyi okumayı ve alabileceğiniz maksimum bilgileri almayı unutmayın.

Birisine seans uygularken karşıdan gelecek tepkiler size uygulayacağınız uygulama konusunda bilgi verecektir. Masaj yaptığınız kişi eğer kendisini size nasıl hissettiği hakkında ipuçları vermez ise, sizin asla nasıl bir istanbul masaj terapisi uyguladığınızı belirleyemeyeceğinizi belirtin.

Karşınızdaki bireye size yardımcı olması için ricada bulunun ve bu esnada da gerilmiş noktaları bulun.

Vücudunuzdaki gerginliği almak için taş ya da bambu gibi eşyalar kullanarak ve terapi uygulayarak çok daha başarılı bir terapi elde edebilirsiniz. Ellerinize bu objeleri alıp sıkıca tutmak size dayanıklılık sağlayacaktır.

Bu uygulama aynı zamanda gerilmiş kas dokularını da rahatlatmada oldukça yardımcı olacaktır. Masaj yağı veya buna benzer yumuşak dokulu bir sıvı mesela bebek yağı ya da bir krem ile de erkeklere bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0